16.7. - 24.7. dovolená, další balíčky posíláme od 25.7.

lokomaikai B (dvojitá gázovina)

Značka: nani iro
550 Kč / m 454,55 Kč bez DPH
skladem (2 m)

Detailní informace

Detailní popis produktu

100% bavlna, dvojitá gázovina
 
 

vzor: lokomaikai

 

“Loko” means “inside” and “maikai” means “favor, kindness, brightness, cheerful” in Hawaiian.
For this textile, like making a bouquet, I put together lovable people and sceneries that I always want to be around, imagining “the happiness we feel in our daily life”. (Naomi Ito) 

 

novinka letošní kolekce....naprosto okouzlující vzor lokomaikai, má všechno....květy, lístky, jemné linky, třpyt.....máte-li rád jemné květinové vzory, je tento poezie

bledě modrý podklad, perleťové obrysy květů, lístků....sem tam tyrkysové , zelené a světlounce modré  šrafování a dokresy květů

 

 

prát na nízký stupeň s podobnými barvami. Nečistit chemicky. Nepoužívat bělidla. V sušičce sušte na střední stupeň a po usušení ihned vyjměte. Žehlit přiměřeně složení, opatrně.

Doplňkové parametry

Kategorie: látky
materiál: bavlna
tkanina: dvojitá gázovina
gramáž: 140 g/m2
šíře: 106cm
ateliér: nani iro

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

nani IRO, Japonsko

Japonská výtvarnice Naomi Ito převádí své vize, obrazy a kresby na textil pod značkou nani IRO a dá se říci, že právě díky ní, se pojem dvojité gázoviny stal u nás legendou. Právě dvojitá gázovina je materiál, který dává vyniknout poetice jejího rukopisu a objevuje se v kolekcích nani IRO nejčastěji. Pro látky typické květy, puntíky, abstraktní motivy a specifické kombinace barev odkazují na tradiční japonské symboly, ale dává jim současný a nadčasový nádech. Postupně se její portfolio látek rozšířilo i o jiné materiály, jako je len, satén, ale i hedvábí, tencel.

Látky nani IRO  se v naší nabídce, až na malé výjimky, neopakují a po vyprodaní v nabídce již nejsou. Každý rok na jaře očekáváme novou kolekci, která k nám opět přenese svěží japonský vítr.

nani-iro-peonygarden

Více o značce na naniiro.jp nebo chcete-li si přečíst rozhovor a autorkou, je k dispozici tady.

Naše současná nabídka látek nani IRO zde.