the workbook

780 Kč / ks 780 Kč bez DPH
vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

kniha střihů v ANGLIČTINĚ

myslíme si, že je to poklad.....kniha, kterou budete v rodině dědit, kniha, která má hlavu a patu, je promyšlená do posledního detailu, kniha do které můžete psát i ukládat své poznámky, kniha, díky, které se obléknete...

Pracovní kniha z dílny Merchant&Milles si klade nemalý cíl, díky ní si vytvoříte jednoduchý, nadčasový, vícevrstvý šatník. Obsahuje 6 samostaných střihů a další varianty u každého z nich. Po krátkém úvodu o vhodnosti použitých materiálů, o koncepci knihy a obecného popisu střihů, si můžete si ušít

●jednoduché tílko - ze stejného střihu i šaty
●"pouzdrové šaty" - ze stejného sřihu tílko i top
●dlouhou sukni
●top ala kimono
●oversize sako - kabát
●kalhoty - kraťasy

Na začátku každého střihu jsou rozkresleny jednotlivé střihové díly, tak jak je najdete v příloze knihy, uvedená je spotřeba materiálu i míry jednotlivých velikostí (v cm), následně je názorně nakresleno doporučené polohování střihu na látku a ilustrativní postup, s krátnými popisky. Střih doplňují i fotografie, již ušitého modelu. Jednotlivé střihy se pohybují v rozmezí velkostí (34-44).

Vnitřní část titulní strany tvoří kapsu, kde jsou ukryty jednotlivě rozkresléné střihy. Samotná kniha je šita koptskou vazbou, dá se tedy úplně otevřít a nerozpadne se a nevypadnou listy, jako v případě lepení. Listy jsou ze silnějšího papíru a ikdyž v knize není samostatný prostor na poznámky, úplně vybízí k tomu, si své vlastní k jednotlivým střihů, psát.

Velmi podrobné informace najdete tu (https://merchantandmills.com/store/books/the-workbook/) galerii obrázů, video, i jednotlivé střihy.

Máte-li dotaz, neváhejte napsat.

Doplňkové parametry

Kategorie: galanterie
druh zboží: střihy, kniha
ateliér: merchant & mills
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

MERCHANT & MILLS, Anglie


V roce 2010 Carolyn Denham a Roderick Field založili Merchant and Mills, aby přenesli anglické tradice do světa šicích vzorů, nůžek a látek. Díky jejich úsilí zcela nová generace lidí  přijala myšlenku, že si člověk může vyrobit své vlastní oblečení a přitom se dobře bavit. Vše u nich odpovídá dvěma slovům, která Merchant and Mills používají k definování sebe sama - styl a účel.

 

merchant_mills

 

Další podrobnosti o výrobci a jeho produktech najdete na merchantandmills.com