jardin I c (dvojitá gázovina)

540 Kč / m 446 Kč bez DPH
skladem (1,7 m)

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
dostupnost cca 27.10.2020
 
 
předprodej: pro zlepšení nálady, pro radost.....rozhodli jsme se nabídnout látky JARDIN z jarní kolekce nani IRO v předprodeji za stejnou cenu, jakou měly na jaře........cena platí pouze do skutečného naskladnění látek, o kterém budeme včas informovat, předpokládaný je 27.10.
 
podmínky předprodeje: látka je dostupná za cenu 490,-/m pouze v rámci předprodeje,  cena je splatná předem, vybírejte, tedy prosím, platbu předem na účet nebo platbu kartou.
látka vám bude doručena obratem po naskladnění, není v našich silách odhadnout přesný den, nejen s ohledem na celní procesy, dopravce, ale i hygienická opatření, která se mění a ovlivňují všechny procesy dopravy.
v případě nedoručení látky, jiného množství, nebo její nemožnosti prodeje z důvodu kazu, vás budeme informovat a obratem vám uhrazenou částku vrátíme zpět.
 
vzor JARDIN oprávněně všechny okouzlil a v Japonsku je již beznadějně vyprodán, tradičně prvky v novém provedení s jasným rukopisem nani IRO......
 
 

nani IRO 2020
vzor: JARDIN
ladící knoflíky z dílny Atelier Brunette vybírejte v barvách: off-white, amarante, powder

JARDIN je .....je vzor, na který se nepřestanete dívat.....čitelné japonské symboly, rukopis Naomi Ito a květy.........látka s tajemstvím, která vás bude bavit dlouho.....

tisk na dvojité gázovině jenom podtrhuje dokonalost celé látky. Je jemná, vzdušná lehká a zároveň neprůhledná

poznámky: 

prát na nízký stupeň s podobnými barvami. Nečistit chemicky. Nepoužívat bělidla. V sušičce sušte na střední stupeň a po usušení ihned vyjměte. Žehlit horkou žehličkou po rubu. Možná 4% zbytková srážlivost.

Doplňkové parametry

Kategorie: látky
ateliér: nani iro
materiál: bavlna
tkanina: dvojitá gázovina
gramáž: 165 g/m2
šíře: 106cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: