Gift _ Wガーゼ E (dvojitá gázovina)

Značka: nani iro
550 Kč / m 454,55 Kč bez DPH
skladem (0,6 m)

Detailní informace

Detailní popis produktu

100% bavlna, dvojitá gázovina
 
nani IRO 2022 

vzor: Gift

The earth with its rustic, innocent wildflowers
is like a sky full of stars in the great cosmos

Naomi Ito

gift - nový vzor pro rok 2022.....louka plná květů nebo nebe plné hvězd.....největší překvapení letošní kolekce, zdánlivě nenápadný vzor, je dokonalý....barvy, třpyt a vždy se vám v něm podaří najít něco nového....vzor je velmi jemný, letní, poetický....

off white podklad...barevné tečky, otisky štětce, lístky....červené, mírně perleťové, bílé, jemňounce šedá, béžová, které jsou tak jemné, že vypadají, jak když prosvítají z rubu....sem tam třpytivé stříbrné , jemný béžový obrys kvítků

 

 

 

tisk na dvojité gázovině jenom podtrhuje dokonalost celé látky. Je jemná, vzdušná lehká a zároveň neprůhledná

 

poznámky: 

prát na nízký stupeň s podobnými barvami. nečistit chemicky. nepoužívat bělidla. V sušičce sušte na střední stupeň a po usušení ihned vyjměte. žehlit horkou žehličkou po rubu. možná 4% zbytková srážlivost.

Doplňkové parametry

Kategorie: látky
materiál: bavlna
tkanina: dvojitá gázovina
gramáž: 140g/m2
šíře: 106cm
ateliér: nani iro

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

nani IRO, Japonsko

Japonská výtvarnice Naomi Ito převádí své vize, obrazy a kresby na textil pod značkou nani IRO a dá se říci, že právě díky ní, se pojem dvojité gázoviny stal u nás legendou. Právě dvojitá gázovina je materiál, který dává vyniknout poetice jejího rukopisu a objevuje se v kolekcích nani IRO nejčastěji. Pro látky typické květy, puntíky, abstraktní motivy a specifické kombinace barev odkazují na tradiční japonské symboly, ale dává jim současný a nadčasový nádech. Postupně se její portfolio látek rozšířilo i o jiné materiály, jako je len, satén, ale i hedvábí, tencel.

Látky nani IRO  se v naší nabídce, až na malé výjimky, neopakují a po vyprodaní v nabídce již nejsou. Každý rok na jaře očekáváme novou kolekci, která k nám opět přenese svěží japonský vítr.

nani-iro-peonygarden

Více o značce na naniiro.jp nebo chcete-li si přečíst rozhovor a autorkou, je k dispozici tady.

Naše současná nabídka látek nani IRO zde.