moderní výšivka ze zašívárny

320 Kč / ks 291 Kč bez DPH
skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

kniha o vyšívání - "baví nás navrhovat moderní vzory a zpracovávat je tradiční technikou výšivky"
autor: Šárka Syslová, Hanka Lísalová
192 stran
jazyk: čeština

Chceme-li otevřít kapitolu o vyšívání, nemůže v naší nabídce chybět ani kniha Šárky a Hanky. Moderní výšivka hýbe světem a Českem. Kvalitní knihy o moderní výšivce jsou krásné, kvalitně zpracované a inspirativní.

"...Znáte ten vrnivý pocit v žaludku, když se vám povede něco opravdu dobrého? Když děláte něco, co milujete, co vás uspokojuje? Zašívárna je takové zhmotnění tohoto vrnění. Je to náš prostor, kde čas může plynout pomaleji. Kde můžeme vyprázdnit hlavu, zaměstnat ruce a dát průchod fantazii.

Jsme dvě holky z Brna, které baví, když jim pod rukama vznikají věci, které si mohou osahat. Celé dny v práci sedíme u počítače, zíráme do obrazovek a boucháme písmenka do klávesnice nebo si vaříme hlavy s telefonem u ucha. A když přijdeme domů, vyšíváme, šijeme, kreslíme…

Baví nás navrhovat moderní vzory a zpracovávat je tradičními technikami, jako je třeba výšivka. Těší nás, že tyto tradiční techniky dnes zažívají opravdovou renesanci a že se na ní můžeme podílet. Řada současných studií navíc dokazuje, že ruční práce mají blahodárný účinek na lidskou psychiku i zdraví! "

Kniha je určena jak pro úplně začátečníky, tak pro pokročilé. Obsahuje rady, tipy, názorné ukázky stehů, obrázky a zajímavé projekty, které podle manuálu zvládnete raz dva.

Doplňkové parametry

Kategorie: vyšívání
druh zboží: kniha

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: