steh by steh

brzy
395 Kč / ks 359 Kč bez DPH
skladem (10 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

kniha o vyšívání - "od základních stehů k prvnímu originálníku projektu"
autor: Eva M. Adamcová
100 stran
jazyk: čeština

Chceme-li otevřít kapitolu o vyšívání, nemůže v naší nabídce chybět kniha Evy. V současné přeplněné nabídce různých knih o šití, vyšívání a tvoření má kniha moderní výšivky jasné a pevné místo. Eva vystudovala design na Technické univerzitě v Liberci a na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Pořádá v Praze kurzy a workshopy.

"Pohodlně se usaďte s vyšívacím bubínkem. Navlékněte barevnou přízi. Vezměte do ruky látku s předkresleným motivem. Jehla vjede do látky, vnímejte její pohyba zvuk nití; nádech. Barvu příze, linie motivu; výdech.Jehla se pohybuje látkou v pravidelných rytmech. Nádech. Výdech. Vše ostatní odplyne."

Přesně toto motto z přebalu knihy ji dokonale vystihuje. Chcete začít s výšivkou, hledáte inspiraci, máte chuť se ponořit do světa výšivky, nemůžete si vybrat lépe. Ruku na srdce,my si myslíme, že každý, kdo se o výšivku zajímá, již knihu má. Pokud ji, ale ještě nemáte, neváhejte, je opravdu krásná!

Kniha je určena jak pro úplně začátečníky, tak pro pokročilé. Obsahuje rady, tipy, názorné ukázky stehů, obrázky a zajímavé projekty, které podle manuálu zvládnete raz dva.

Doplňkové parametry

Kategorie: vyšívání
druh zboží: kniha

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: