nani iro sewing studio

660 Kč / ks 600 Kč bez DPH
skladem (2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

kniha střihů v ANGLIČTINÉ

kniha japonské návrhářky Naomi Ito, kterou již znáte, právě vychází v angličtině. Báli jste se japonštiny, angličtina i rozdílné rozvržení střihové přílohy vás jistě potěší.
kniha plná střihů a inspirace japonské návrhářky Naomi Ito, které svou tvorbu prezentuje pod značkou nani IRO. Nádherné fotky a barvy vás převedou do ateliéru a budete si chtít ušít všechno.
na začátku knihy jsou představeny všechny modely, které si můžete ušít. Jejich možné variace v kombinaci s látkami nani IRO vás nálakají. Po krátkém představení ateliéru, látek a velikostní tabulky následuje střihová část.
u každého střihu je uvedena spotřeba látky v yardech i metrech. Pomocí krátkých popisů a ilustrací vysvětlen postup šití, ty úplně jednoduché modely, zvládne podle kreseb opravdu i začátečník

na úplný závěr je v knize vlepena střihová příloha.

kniha není tak poetická a okouzlující jako její japonská verze, je více praktická a prozaická, přesto je krásná, inspirativní, barevná a ikonická......převede vás do jiného světa, ze kterého nebudete chtít zpět a čas na šití vám bude připadat krátný.....Užijte si tu krásu!

máte-li dotaz, neváhejte napsat.

Doplňkové parametry

Kategorie: galanterie
ateliér: nani iro
druh zboží: střihy, kniha

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: