dobby off white (viskóza)

430 Kč / m 355 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

100% viskóza plumetis, dobby (vazba látky vytváří plastické skoro tečky)

standard 100 Oeko-Tex certified // EcoVero viscose fibers

v atelier Brunette se počínaje touto kolekcí rozhodli pro viskózu, jejíž pěstování, resp, pěstování dřevin z nichž se vyrábí a proces zpracování vláken garantuje udržitelnost a obnovitelnost zdrojů. (viskózu vyrobenou z vláken s certifikací EcoVero ™, která splňují dvě základní kritéria: použití udržitelných zdrojů dřeva označených FSC® (Forest Stewardship Council) a / nebo PEFCTM (Pan European Forest Certification) a implementace udržitelných výrobních procesů certifikovaných nezávislými organizacemi (Higg Index, EU Eco Label).

celá kolekce obsahuje dva osvědčené vzory, Dune a Posie v nových barevných kombinacích a teď již pět jednobarevných, ladících viskóz s dobby strukturou. Kolekce zapadá do celkového konceptu jednoduchého a kombinovatelného šatníku, který si díky látkách a doplňkům z Atelier Brunette můžete vytvořit. Široká barevná paleta nejen viskóz, ale i gázoviny, batistu, tencelu vzájemně ladí nebo naopak vytváří kontrasty, které jednotlivé barvy podtrhují. Prostě francouzský šarm v celé své kráse.....jednoduchost, rafinovanost, nadčasovost a udržitelnost v jednom.

ladící šikmé proužky, zipy, knoflíky v galanterii....

viskóza je přírodní celulózové vlákno, které se vyrábí podobně jako umělá vlákna (protlačováním tekuté hmoty tryskami), ale základní surovina je čistě přírodní – celulózová hmota získaná ze dřeva nebo z bavlny. Oblečení z viskózy je velice příjemné na nošení, je měkké, savé, splývavé a chladivé. Viskóza nežmolkuje, netvoří se v ní statická elektřina, nechytá tedy smítka.

 

poznámky: 

Praní za studena, jemně odstředujte a nesušte v sušičce

Doplňkové parametry

Kategorie: látky
ateliér: atelier brunette
materiál: viskóza
barva atelier brunette: off white
gramáž: 120 g/m2
šíře: 140cm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: