dobby night (viskóza)

430 Kč / m 355 Kč bez DPH
skladem (4,4 m)

Detailní informace

Detailní popis produktu

v atelier Brunette se počínaje touto kolekcí rozhodli pro viskózu, jejíž pěstování, resp, pěstování dřevin z nichž se vyrábí a proces zpracování vláken garantuje udržitelnost a obnovitelnost zdrojů. (viskózu vyrobenou z vláken s certifikací EcoVero ™, která splňují dvě základní kritéria: použití udržitelných zdrojů dřeva označených FSC® (Forest Stewardship Council) a / nebo PEFCTM (Pan European Forest Certification) a implementace udržitelných výrobních procesů certifikovaných nezávislými organizacemi (Higg Index, EU Eco Label).

celá kolekce obsahuje dva osvědčené vzory, Dune a Posie v nových barevných kombinacích a dvě jednobarevné, ladící viskózy s dobby strukturou. Kolekce zapadá do celkového konceptu jednoduchého a kombinovatelného šatníku, který si díky látkách a doplňkům z Atelier Brunette můžete vytvořit. Široká barevná paleta nejen viskóz, ale i gázoviny, batistu, tencelu vzájemně ladí nebo naopak vytváří kontrasty, které jednotlivé barvy podtrhují. Prostě francouzský šarm v celé své kráse.....jednoduchost, rafinovanost, nadčasovost a udržitelnost v jednom.

vánek ve vlasech, vůně moře.....Paříž....vlající šaty....volnost...svoboda...Jemná, viskóza, z dílny mladé francouzké značky Atelier Brunette, lehká jako pírko, jemná, prostě úžasná......nic jiného nebudete chtít.....

k této látce máme stejný, ladící šikmý proužek nakoukněte do galanterie......

materiál:

viskóza je přírodní celulózové vlákno, které se vyrábí podobně jako umělá vlákna (protlačováním tekuté hmoty tryskami), ale základní surovina je čistě přírodní – celulózová hmota získaná ze dřeva nebo z bavlny. Oblečení z viskózy je velice příjemné na nošení, je měkké, savé, splývavé a chladivé. Viskóza nežmolkuje, netvoří se v ní statická elektřina, nechytá tedy smítka.

dobby vazba: specifický typ vazby látky, který vytváří geometrické, plastické skoro tečky

poznámky: 

zbytková srážlivost max 5%

doporučená teplota praní 30° - 40°

výrobce doporučuje se vyvarovat sušičky

nepoužívejte prací prostředky s optickými zjasňovači - mohou mít negativní vliv barvu látky

Doplňkové parametry

Kategorie: látky
ateliér: atelier brunette
materiál: viskóza
barva atelier brunette: night
gramáž: 120 g/m2
šíře: 140cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: