ptačí píseň echina a svatba

 

 

 

 

p1230867 - kopie

"Birds song" je látka z kolekce echino a jako píseň nebo vlastně pohádka byl i celý příběh. Volala mi zákaznice Petra, že by ráda echino látky na závěsy a že z Prahy do Děčína to je vlakem kousek, a tak by chtěla přijet. Přijela, vybrala spoustu metrů do oken, a protože echino je prostě láska na první pohled, rozhodla se, že by ráda i sukni nebo šaty. Na svatbu! No řekněte sami, takovou výzvu si nemůžete nechat utéct... Zavolala jsem Janě a skvělá Jana (https://www.janavlna.cz/) nechala všeho plstění a šití, nasedla do auta a za chvilku přijela. Vybraly jsme látku, Jana kreslila, Petra vyprávěla a já jsem si to jenom užívala :) Co vám budu povídat, Jana nakreslila šaty, které se Petře líbily, spočítala metry, cenu a najednou všechno plynulo úplně samo... termín svatby, zkoušek, cesty z Prahy do Děčína a zpátky...

p5020183 - kopie

p5020185 - kopie

p5020218 - kopie

p5020219

p5020233 - kopie

Nejvíc jsem se na první zkoušku těšila asi já. A byla skvělá. Šaty, atmosféra, ladění detailů, krajek, doplňků... samozřejmě káva a povídání o všem možném. Byla škoda, že zkoušky stačily jenom dvě. Já jsem vlastně prodala jen látku a zavolala Janě. Dodnes jsem vděčná, že přijela, je prostě skvělá, a že Petra chtěla jezdit z Prahy, měla odvahu i chuť mít šaty, které nikdo nemá. A neskutečně jí sluší... posuďte sami...

petra_josef_2048px-1041 - kopie

petra_josef_2048px-1091

petra_josef_2048px-1211

petra_josef_2048px-1275

 

Z celého srdce děkuji Janě, že mohla všechna setkání proběhnout. A protože Jana je báječná výtvarnice, umí kouzla z vlny, maluje a výjimečně i šije, určitě stojí za to se k ní podívat https://www.janavlna.cz/.
Stejně tak děkuji Petře za cestu k nám na sever, všechny nákupy, odvahu to se mnou a Janou risknout :), za atmosféru, kuchařku a v neposlední řadě i fotky ze svatby. A pokud rádi jíte nebo alespoň povídání o jídle sledujete, nakoukněte k Petře https://www.facebook.com/pospeskauplotny/.

Technická poznámka: na šaty byly použity 2 m látky, které v době vložení blogu ještě máme... takže kdo by rád echino šaty, může je mít!

Petra

foto: Petra (peonygarden)
foto: s laskavým svolením Petry (Petra Tajovský Pospěchová)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení