poslední balíčky posíláme 15.7. do 10:00 16.7. - 24.7. dovolená, další balíčky posíláme od 25.7.

atelier to nani IRO (kniha střihů)

Značka: nani iro
750 Kč / ks 750 Kč bez DPH
skladem (5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

kniha střihů v JAPONŠTINĚ

 japonské návrhářky Naomi Ito, kterou již znáte, právě vydává svou druhou knihu. 

kniha plná střihů a inspirace japonské návrhářky Naomi Ito, které svou tvorbu prezentuje pod značkou nani IRO. Nádherné fotky a barvy vás převedou do ateliéru a budete si chtít ušít všechno.
na začátku knihy jsou představeny všechny modely, které si můžete ušít. Jejich možné variace v kombinaci s látkami nani IRO vás nálakají. Po krátkém představení ateliéru, látek a velikostní tabulky následuje střihová část.
u každého střihu je uvedena spotřeba látky v metrech. Pomocí krátkých popisů a ilustrací vysvětlen postup šití, ty úplně jednoduché modely, zvládne podle kreseb opravdu i začátečník, přesto počítejte s tím, že veškeré popisky jsou v japonštině a zkušenost s prací se střihy se hodí

na úplný závěr je v knize vlepena střihová příloha.

kniha je poetická a okouzlující  je krásná, inspirativní, barevná a ikonická......převede vás do jiného světa, ze kterého nebudete chtít zpět a čas na šití vám bude připadat krátký.....Užijte si tu krásu!

máte-li dotaz, neváhejte napsat.

Doplňkové parametry

Kategorie: galanterie
druh zboží: střihy, kniha
ateliér: nani iro

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

nani IRO, Japonsko

Japonská výtvarnice Naomi Ito převádí své vize, obrazy a kresby na textil pod značkou nani IRO a dá se říci, že právě díky ní, se pojem dvojité gázoviny stal u nás legendou. Právě dvojitá gázovina je materiál, který dává vyniknout poetice jejího rukopisu a objevuje se v kolekcích nani IRO nejčastěji. Pro látky typické květy, puntíky, abstraktní motivy a specifické kombinace barev odkazují na tradiční japonské symboly, ale dává jim současný a nadčasový nádech. Postupně se její portfolio látek rozšířilo i o jiné materiály, jako je len, satén, ale i hedvábí, tencel.

Látky nani IRO  se v naší nabídce, až na malé výjimky, neopakují a po vyprodaní v nabídce již nejsou. Každý rok na jaře očekáváme novou kolekci, která k nám opět přenese svěží japonský vítr.

nani-iro-peonygarden

Více o značce na naniiro.jp nebo chcete-li si přečíst rozhovor a autorkou, je k dispozici tady.

Naše současná nabídka látek nani IRO zde.