permanentně lepící fólie na podkladním papíře

Značka: polytex
150 Kč / m 123,97 Kč bez DPH
skladem (12,2 m)

Detailní informace

Detailní popis produktu

výroba nažehlovačky bez šití

pomocí této fólie můžete aplikovat bez přišívání nášivky a jiný textilní materiál, který se může nažehlovat na oděvy a jiné podkladové materiály

složení 100 % copolyamid

hmotnost [g/m2] 75 + 65 (papír)

šíře [cm] 100

 

 
trvalá lepící fólie k nažehlení

fólii zažehlujte bez napařování. Doporučujeme nejprve si vyzkoušet na malém kousku, jak na daný tip textilie se fólie chytá.

První fixaci fólie na aplikaci provádějte mírným přítlakem (1,3 bar) 6-8 sekund, 135-150 °C. Druhou fixaci fólie s aplikací na podkladový materiál už můžete fixovat silným přítlakem zhruba 2 minuty, 150-180 °C. Žehličkou pohybujte pomalým krouživým pohybem. Doporučujeme žehlit přes pečící papír, aby se zabránilo poškození pohledové textilie. Pokud se nedaří zafixovat folii hned, můžete postup zopakovat. K nažehlování používejte pouze takové textilie, které se smí žehlit.

 
Použití
  • přižehlování emblémů, výšivek a jiných textilních materiálů, které se mohou nažehlovat na oděvy a jiné podkladové materiály
  • dozdobení bytového textilu
  • fixace nášivky při výrobě nažehlovaček

Doplňkové parametry

Kategorie: vyšívání
druh zboží: výztuha
šíře: 100cm
ateliér: polytex

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Polytex, s.r.o., Česko

Rodinná firma navazující na textilní tradici z Podkrkonoší, kdy zde byla v roce 1880 zahájena výroba mokré přádelny lnu. Od roku 1976 vyrábí především netkané textilie. Provozuje 7 různých výrobních linek s odlišnou technologií výroby netkané textilie. To jim umožňuje nabízet široký okruh tohoto materiálu. Neustále rozšiřují naše výrobní portfolio pro vaše potřeby i záliby.

 

polytex

Více informací o značce i produktech můžete prozkoumat na polytex.eu