nůžky pelikán

Značka: prym
480 Kč / ks 396,69 Kč bez DPH
vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

pelikánové nůžky - někdy je ostřívávání přebytečných přídavků na švy na sežehleném švu, trochu náročné, kdy má člověk neustálý strach, aby něco nenastříhl, ale s těmito nůžkami je vše hned jednodušší, protože onen půlměsíc na jednom ostří oddělujě vrstvy látky od sebe. Zároveň jsou to nůžky, s kterými budete odstřihovat aplikace, raz dva....

skvělý pomocník i při úpravě punch needle projektů.

prostě součást  nůžkové výbavy.

zadejte si na youtube Duck Bill Scissors a můžete se kochat :-)

nerezová ocel

15cm

 

Doplňkové parametry

Kategorie: galanterie
druh zboží: nůžky
ateliér: prym
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

William Prym Holding GmbH, Německo

Prym je celosvětově úspěšná skupina společností s pobočkami v Evropě, Asii a Americe. Jeho kořeny sahají až do roku 1530, kdy Wilhelm Prym pracoval jako zlatník v Cáchách, což z něj činí jeden z nejstarších rodinných průmyslových podniků na světě. V průběhu své historie se Prym neustále přetvářel a zajistil si pokračující existenci po staletí.

Prym se v polovině 17. století přestěhoval z Cách do Stolbergu a zaměřil se na výrobu mosazi. Jak výroba mosazi stále více ztrácela na významu, společnost se více orientovala na hotové výrobky z mosazi a stala se lídrem v oblasti strojní výroby kovové galanterie. Důležitým mezníkem byl také rozhodující další vývoj lisovacího uzávěru Hansem F. Prym v roce 1903: vyvinul pružinu S, která zajišťuje, že lisovací uzávěr lze snadno zavřít a otevřít, zatímco je současně bezpečně uzavřen.

 

Logo-prym-group

 

Další podrobnosti o výrobci a jeho produktech najdete na prym.com