kurz šití - jednoduchá vesta

1 600 Kč / ks 1 322,31 Kč bez DPH
obsazeno
Varianta

kurz bude probíhat pod vedením lektorky Jany Stejskalové 
délka trvání kurzu 8 hodin (o víkendu je počítáno s přestávkou)
obtížnost kurzu je 2 z 5

varianty kurzu  (zvolte jako variantu produktu):

  • ve 4 lekcích po 2 hodinách (úterý 16:00 - 18:00) 
  • ve 2 lekcích po 5 hodinách ( sobota 10:00 - 15:00, neděle 10:00 - 15:00)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky nízkému počtu účastníků je atmosféra velmi komorní a můžeme vám  zaručit individuální přístup lektora, není tak ale možné kurz realizovat při jeho plném neobsazení, tedy všech 4 míst. Pokud by se kurz nenaplnil, napíšeme, nejpozději týden před jeho začátkem.

Jak už název napovídá, z kurzu si odnesete ušitou vestičku. Jana vás provedené konstrukcí střihu, tak abyste uměly vytvořit střih přímo na míru a zároveň dokázaly pracovat  s jeho drobnými změnami. Kromě vesty si tak odnesete i střih, podle kterého si budete moct ušít podobnou kdykoliv.

Co potřebujete s sebou se dozvíte z e -mailu, který vám přijde po úhradě kurzu. Během kurzu budou v šicí dílně k dispozici všechny potřebné pomůcky na šití, a šicí stroje, pokud jste však zvyklé na svůj stroj a rády byste šily na něm, přineste si stroj s sebou.

Jana Stejskalová se ve svém ateliéru věnuje textilní tvorbě. Jako textilní výtvarník se při své práci na divadelních kostýmech a oděvech na zakázku setkává s řadou různých materiálů. V současné době se nejvíce věnuje vlně a recyklaci oděvů. Její práci můžete obdivovat na jejich stránkách janavlna nebo na instagramu.

 Kurz bude probíhat na adrese Zbrojnická 1843/12, Děčín - Podmokly.

více k místu konání zde

 

Doplňkové parametry

Kategorie: kurzy a poukazy
druh zboží: kurzy
termín konání: březen

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: