knoflík plain corozo 11mm blueberry

Značka: meetMilk
15 Kč / ks 12,40 Kč bez DPH
skladem (30 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

materiál: corozo
barevnost: blueberry

velikost: 11mm

v levém sloupci můžete filtrovat jednotlivé barvy i druhy knoflíků a to i více barev/druhů najednou

 

 corozo, nebo-li rostlinná slonovina je materiál z ořechů palmy Tagua, které spadnou na zem. Palma je normální součástí deštného pralesa, a tedy nedochází k zakládání plantáží a odlesňování. Corozo je pevný a odolný materiál, který je kompostovatelný a po barvení si zachovává přírodní strukturu, která připomíná slonovinu. Každý knoflík je originál.

knoflíček z dílny meetMilk se krásně hodí k látkách z toho ateliéru, ale i ostatním....... všechny knoflíčky tohoto dánského studia jsou krásné a krásně ozdobí vaše šaty, halenky.....
nejste si jisti barvou, napište nám, rádi poradíme.....


jemný cyklus praní v pračce

certifikováno Oeko Tex

Doplňkové parametry

Kategorie: galanterie
ateliér: meetMilk
barva: blueberry
druh zboží: knoflíky
velikost: 11mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

meetmilk-square-logo

meetMILK® byla založena v roce 2018 a Dánsku a od té doby se  značka stala významným dodavatelem odpovědně vyráběných látek

 

"Narodili jsme se a vyrostli s přírodou jako předpokladem pro naši existenci. Viděli jsme, jak roste, ale také začínáme vidět důsledky toho, že se o ni dostatečně nestaráme. Z toho, že ji využíváme až do krajnosti. Vyčerpávání jejích zdrojů. Příliš mnoho si bereme a málo dáváme na oplátku.

A skutečně se zdá, že k regeneraci máme ještě daleko.

Co můžeme prozatím udělat, je zavázat se. Usilovat o osvědčené postupy a podporovat je, poskytovat kvalitu našich produktů a partnerství a stále sledovat kroky správným směrem, ať jsou jakkoli malé."

látky z udržitelných materiálů a ladící galanterie