punch needle: master the art of punch needling accessories for you and your home

454 Kč / ks 454 Kč bez DPH
vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

"............objevte nový pohled na trradiční řemeslo punch needle"
autor: Arounna Khounnoraj (aka Bookhou)
158 stran
jazyk: angličtina

Zaujala vás technika punch needle, duté jehly, hledáte inspirace, krásné projekty, ale i krátký úvod a užitečné rady.....je toto kniha, kterou musíte mít.

Kanadská umělkyně Arounna Khounnoraj tvořící spolu se svým můžem Johnem Booth, pod značkou "bookhou" oživila tradiční řemeslo a vdechla mu nový, moderní a zcela osobitý styl.
V úvodu knihy vám představí vše co je třeba, materiály potřebné k výšivce....vlnu, jehly, rámy a ukáže jak s dutou jehlou pracovat. Následuje 20 úžasných projektů, na drobné doplňky, jako brože, pouzdra, aplikace, ale i dekorace do bytu.....polštáře, koberce, podsedáky.......vše, co potřebujete, jsou vaše ruce, klubíčko, látka a dutá jehla.....Květinové, ale i abstraktní motivy jsou tak krásné, že je budete chtít zkusit všechny a zároveň vás budou inspirovat k vlastním návrhům....

Autorka: Arounna Khounnoraj je kanadská umělkyně žijící v Torontu. kam emigravala ve čtyřech letech se svými rodiči z Laosu. V roce 2002 založila studio Bookhou se svým manželem Johnem Boothem a společně se zabývají různými technikami tisku a vyšívání. Na sociální ch sítích hledejte @bookhou.

Doplňkové parametry

Kategorie: vyšívání
druh zboží: kniha
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: