canopy cactus (viskóza)

brzy
460 Kč / m 380 Kč bez DPH
již brzy
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

viskóza, pod certifikací firmy Lenzing, je dalším krokem, ke snížení ekologické stopy. Lenzing EcoVero TM viskóza splňují tři základní kritéria pro udržitelný materiál: podmínky pěstování (použití udržitelných zdrojů dřeva ), snížení spotřeby vody (oproti standardní viskóze o 50 %, oproti standardní bavlně až o 95 %), snížení stopy CO2, 50% proti běžné viskóze

Léto v Rádžastánu nová kolekce z dílny Atelier Brunette. Nová barva caktus a dopopředí vystupující cobalt, nové vzory Canopy a Shade......a samozřejmě barvy ochre a blush, které tuto kolekci propojují s ostatními a kolekce tak zapadá do celkového konceptu jednoduchého a kombinovatelného šatníku, který si díky látkách a doplňkům z Atelier Brunette můžete vytvořit. Široká barevná paleta nejen viskóz, ale i gázoviny, batistu, tencelu vzájemně ladí nebo naopak vytváří kontrasty, které jednotlivé barvy podtrhují. Prostě francouzský šarm v celé své kráse.....jednoduchost, rafinovanost, nadčasovost a udržitelnost v jednom.

ladící šikmé proužky, zipy, knoflíky v galanterii....

materiál:

viskóza je přírodní celulózové vlákno, které se vyrábí podobně jako umělá vlákna (protlačováním tekuté hmoty tryskami), ale základní surovina je čistě přírodní – celulózová hmota získaná ze dřeva nebo z bavlny. Oblečení z viskózy je velice příjemné na nošení, je měkké, savé, splývavé a chladivé. Viskóza nežmolkuje, netvoří se v ní statická elektřina, nechytá tedy smítka.

poznámky: 

zbytková srážlivost max 5%

doporučená teplota praní 30° - 40°

výrobce doporučuje se vyvarovat sušičky

nepoužívejte prací prostředky s optickými zjasňovači - mohou mít negativní vliv barvu látky

Doplňkové parametry

Kategorie: látky
ateliér: atelier brunette
materiál: viskóza
barva atelier brunette: cactus
gramáž: 125 g/m2
šíře: 140cm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: